Menu
زهرا اویسی زهرا اویسی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

زهرا اویسی متولد 3 اسفند 1362 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق است، او فرزند بازیگر زن پیشکوست زهره صفوی است، او سه برادر و سه خواهر دارد، وی بر خلاف شایعات هیچ نسبتی با فتحعلی اویسی بازیگر ندارد

شروع فعالیت

زمانی که 6 سال داشتم مادر سر یک سریال به کارگردانی محمد حسن زاده بود، من در عالم بچگی داشتم استایل و راه رفتن مامان را تمرین می کردم که مرحوم جعفر بزرگی توجه شان به من جلب شد و دیگران را صدا کردن همان شد که آقای حسن زاده از من تست گرفت و بازیگر شدم

اما متاسفانه این فیلم مجوز نمایش نگرفت و نمایش داده نشد

شناخته شدن

در سن 11 سالگی بود که با بازی در فیلم سینمایی کیمیا در سال 73 به کارگردانی احمدرضا درویش، بازی در کنار بازیگران بنامی چون خسرو شکیبایی و بیتا فرهی را تجربه کرد و شناخته شد زهرا ویسی نوه میراحمد صفوی، کارگردان تاتر نیز می‌ باشد

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top