Menu

مخاطبان جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

 • مجریان صحنه  و گویندگان و مجریان علاقه مند به اجرای صحنه
 •   هنرمندان صحنه  شامل خوانندگان - گروه های سرود و گرو های همنوازی
 •   طنز پردازان و صدا پیشگان  و دیگر هنرمندان صحنه ای
 •  مدیران ارشد روابط عمومی و کارشناسان روابط عمومی سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی سراسر کشور
 •   دانشجویان ارتباطات و روابط عمومی
 •   مشاوران و مدرسان فن بیان و آموزش سخنرانی
 •   محققان و پژوهشگران علاقمند به سخنوری و مقوله های مرتبط با اجرای صحنه
 •   تهیه کنندگان و کارگزاران مرتبط با ملزومات صحنه آرایی و آذبن بندی رویداد ها
 •  شرکت های تامین کننده نور و صدا و تصویر و ...
 •   تهیه کنندگان تلویزون و کارگردانان

آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 08 تیر 1395 17:08

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

موارد مرتبط

 • کارگاه های آموزشی در هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه
  • کارگاه آسیب شناسی اجرا توسط فریبا علومی یزدی  : روز قبل از مراسم (8 ساعت ظرفیت 50 نفر ) 

   

 • برندگان چهارمین جشنواره مجریان صحنه و هنرهای صحنه ای ایران معرفی شدند

  برندگان چهارمین جشنواره مجریان صحنه و هنرهای صحنه ای ایران معرفی شدند

  ایرانمجری : ماراتن نفس‌گیر چهارمین جشنواره مجریان صحنه و هنرهای صحنه ای ایران به ایستگاه پایانی رسید. برگزیدگان سال هنرهای صحنه ای ایران مشخص شدند و جشنواره چهارم به پایان رسيد.

  مراسم رسمی اختتامیه چهارمین جشنواره مجریان صحنه و هنرهای صحنه ای ایران ساعت 1615 جمعه 29 فروردین ماه 93 و با 15 دقیقه تاخیر با اجرای زیبای گروه آوای دستان در استقبال از قران و قرائت قرآن و اجرای زنده ی سرود ملی آغاز شد.

 • ستاره های جاودان صحنه در نخستین جشنواره ستاره ها

  جوایز بخش ستاره های جاودان صحنه برای پیشکسوتان در بخش کمدی و طنز به آقای علیرضا خمسه به پاس سالها فعالیت مستمر هنری، در بخش نمایش به آقای جواد انصافی و در بخش مجری گری به خانم فریبا علومی با حضور معاون حقوقی سازمان برنامه و بودجه و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهدا شد.


   دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور اسامی برگزیدگان این جشنواره را اعلام کرد.

  به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر، صمد قربان نژاد عصر امروز 3 مهر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور جمعه شب 2 مهر ماه در سالن سینما آزادی شهر سرچشمه رفسنجان به پایان رسید.

  وی گفت: 138 هنرمند و گروه هنری از 26 استان کشور آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده بودند که پس از بازبینی آثار توسط هیئت داوران، در نهایت 21 مجری صحنه ای، 15 استندآپ کمدین و شومن و 16 گروه نمایش صحنه ای شامل نمایش میان پرده طنز و نمایش کودک به مرحله نهایی راه یافتند.

  وی با اشاره به اهدای جوایز نفرات برتر در اختتامیه این همایش، بیان کرد: جوایز در بخش ستاره های جاودان صحنه برای پیشکسوتان در بخش کمدی و طنز به آقای علیرضا خمسه به پاس سالها فعالیت مستمر هنری، در بخش نمایش به آقای جواد انصافی و در بخش مجری گری به خانم فریبا علومی یزدی با حضور معاون حقوقی سازمان برنامه و بودجه و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهدا شد.

  دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور ادامه داد: در بخش رقابتی، در قسمت استندآپ کمدی و شومنی محمدرضا ذریه از استان فارس، حسن غلامی از استان بوشهر و مریم کیان پیشه از استان تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

  قربان نژاد عنوان کرد: در بخش نمایش صحنه ای گروه سایه از استان اصفهان مقام نخست را بدست آورد، دانشجویان گروه هنر تهران به مقام دوم رسید و گروه شباویز کرمان و گروه برجا از استان سمنان مشترکاً سوم شدند.

  وی با بیان اینکه در بخش مجریان صحنه ای خانم فائزه سمیع عادل و سعید سورتیجی از استان اصفهان شایسته تقدیر شناخته شدند، ابراز داشت: در این بخش احمد مهدیزاده از استان قم مقام نخست را کسب کرد و محمد یزدانی و حسین وکیلی از استان یزد مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

  قربان نژاد خاطرنشان کرد: تندیس ستاره طلایی با عنوان تندیس هنرمند صحنه ایثار و شهادت نیز به خانواده شهید علی ایرانمنش از شهدای مس منطقه کرمان اهدا شد.

  دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور در ادامه گفت: تمبر اختصاصی این جشنواره نیز در مراسم اختتامیه با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پست استان کرمان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان رونمایی شد.

  قربان نژاد تصریح کرد: ارزش معنوی مراسم اختتامیه به سردار سلیمانی سردار سرافراز لشکر اسلام به مناسبت هفته دفاع مقدس اهدا گردید.

  به گفته قربان نژاد نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور با حمایت مالی مس منطقه کرمان، حمایت معنوی استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و بوسیله آموزشگاه آرین کرمان برگزار شد.

   

 • تمبریادبود نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور

  به گزارش روابط عمومی پست استان کرمان،روزگذشته،دوم مهرماه جاری، که این جشنواره باحضورجمع کثیری از هنرمندان کشوری ازجمله جوادانصافی،فریبا علومی یزدی،علی محمدرادمنش ومرتضی ایمانی،اکبری،مدیرکل پست استان وجمعی از مدیران استانی وهنرمندان برگزارشد،از تمبر "نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور "رونمایی شد.

 • برندگان ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند

   برندگان ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند

  بیانیه هیات محترم داوران :

  هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

  سخنگوی هیات داوران : هیات داوران ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، مهدی آقابیگی  را به عنوان سخن گوی هیات داوران  در مراسم اختتامیه چشنواره برگزیدند.

   چکاوک زرین جایزه ویژه هیات داوران :

رسانه

مخاطبان جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

آخرین رویداد های انجام پذیرفته توسط ایران مجری

 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top