Menu

علیرضا روزگار

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

علیرضا روزگار متولد سال ۱۳۶۰ مرودشت و مجرد. از بچگی صدای زیبایی داشت بعد کم کم با علاقه ای که به موسیقی داشت به خوانندگی روی آورد. تنظیم کننده ی اکثر ترکهای علیرضا برادرش مصطفی روزگار میباشد

علیرضا کار خوانندگی رو ابتدا با خوندن با گیتار شروع کرد و در حال حاضر جزء خوانندگان بزرگ ایران میباشد
اولین آلبوم مجوز دار او به نام بی کسی هم اکنون منتشر شده است.

تمامی آثار :

آلبوم ها

بوسه پنهانی

خداحافظ

عطر موهات

پرم از گریه

و آلبوم بی کسی

تک آهنگ ها :

جمعه , خدایا , پرم از گریه , امون , امشب دل تنهای من , من تو رو تو کی , میترسم , ناری ناری
و چندین آهنگ دیگر

علیرضا روزگار متولد سال ۱۳۶۰ مرودشت و مجرد. از بچگی صدای زیبایی داشت بعد کم کم با علاقه ای که به موسیقی داشت به خوانندگی روی آورد. تنظیم کننده ی اکثر ترکهای علیرضا برادرش مصطفی روزگار میباشد
علیرضا کار خوانندگی رو ابتدا با خوندن با گیتار شروع کرد و در حال حاضر جزء خوانندگان بزرگ ایران میباشد
اولین آلبوم مجوز دار او به نام بی کسی هم اکنون منتشر شده است.

تمامی آثار :

آلبوم ها

بوسه پنهانی

خداحافظ

عطر موهات

پرم از گریه

و آلبوم بی کسی

تک آهنگ ها :

جمعه , خدایا , پرم از گریه , امون , امشب دل تنهای من , من تو رو تو کی , میترسم , ناری ناری
و چندین آهنگ دیگر

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از علیرضا روزگار با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top