Menu
پویا سالکی پویا سالکی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

پویا سالکی متولد 19 شهریور 1370 تهران،دانشجوی رشته مکانیک،خواننده جوان ایرانی،همراه با یک گروه موسیقی خوب ،مشغول فعالیت در این زمینه میباشد که آهنگهایش با استقبال خوبی رویرو شده است.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

من پویا سالکی متولد 19 شهریور 1370 تهران ... دانشجوی رشته مکانیک.حدود 6 سال پیش خیلی زود با نواختن ساز گیتارعلاقه مند به موسیقی شدم اون اوایل فقط شعر مینوشتم و اهنگسازی می کردم اصلا به فکر خوندن نبودم و زندگیم گیتارم بود ولی کم کم شروع کردم بخونمو به خاطرش خیلی زحمت کشیدم واقعا خیلی...

درسته یه سری شباهتا پیش اومد ولی واقعا جوری نبوده که بخوام تقلید کنم و از این کار متنفرم... خیلی جاها راجبم جبهه میگیرن ولی واقعیت اینه که من دنبال جایگاه هیچکس نیستمو تو این بازار مکار موسیقی فقط و فقط دنبال جایگاه خودم هستم.بعد از 2 تا کار اولی که دادم دیگه قصد نداشتم ادامه بدم ولی با اون محبت هایی که نسبت بهم شد مجبور به ادامه شدم حالا هم میگم با قدرت هر چی تمام تر ادامه میدم فقط به عششق خودتون امیدوارم تا وقتی که خوب باشم حمایتم کنین...

باشگاه هنرمندان ایران

خوانندگان داخل ایران

سمت هنر- سام بورنگ: «پویا سالکی»: خواننده جوان موسیقی کشورمان که در مدت کوتاهی با انتشار قطعاتش به موفقیت خوبی در این زمینه رسیده است؛ این روزها درگیر انتشار اولین آلبوم رسمی خود می باشد.به این بهانه گفتگوی کوتاهی با ایشان داشتیم:

- ابتدا کمی از کارهای منتشر شده تان در طول مدت فعالیت حرفه ای تان و بازخوردش در بین مردم برایمان بگویید.

خدارو شکر می کنم که توی این مدت همیشه مردم به من لطف داشتند و بارها بعد از پخش کاری، اون ترانه رو بین مردم شنیدم و همین موضوع باعث شده تا فعالیتم را در موسیقی بیشتر کنم و به فکر تولید آلبوم و قطعات جدید دیگری به صورت تک آهنگ نیز باشم.

- با توجه به تجربه ای که در این مدت به دست آوردید چه زمانی را برای انتشار آلبوم تان مناسب می دانید؟

من که حتی دوست دارم تا ماه آینده آلبوم را منتشر کنم اما حساسیت زیادی روی کارها دارم و اصلا نمی خواهم توی دنیای موسیقی زنگ تفریح باشم. این روزها آلبوم های زیادی منتشر می شوند که اکثرا” با یک بار گوش دادن از یاد همه می رود اما هدف من انتشار آلبومی ست که ارزش شنیدن داشته باشد و تا مدت ها در ذهن مردم ماندگار باشد. من هم مطمئنا” تمام تلاش خودم را برای ساخت کاری کاملا” متفاوت انجام خواهم داد که هم منتقدین و هم سلایق همه مردم را بتوانم پوشش بدهم.

- چقدر از ضبط آلبوم انجام شده و با چه کسانی در این آلبوم همکاری خواهید کرد؟

تا الان ضبط قطعات را آغاز نکردیم و فعلا” تنها ترانه ها برای اخذ مجوز به ارشاد ارسال شده و تا زمانی که مراحل اخذ مجوز به طور کامل انجام نشود به سمت ضبط کارها نخواهیم رفت. در این مدت و تا زمان قطعی نشدن مجوزها هم ترجیح می دهم که اسمی از همکارانم در این آلبوم برده نشود.

– تا قبل از انتشار آلبوم هم به فکر فعالیت و انتشار قطعات جدید هستید؟

از همین الان برنامه ریزی هایی شده و در یک سال آینده و در هر ماه، دو یا سه قطعه از من منتشر خواهد شد و البته کارهایی مانند تجربه ام در برنامه ماه عسل در صدا و سیما هم در برنامه هام دارم. برای شروع هم قطعه «دارم میرم» همین روزها در فضای مجازی منتشر خواهم کرد.

ناگفته نماند که من حتی برای بعد از آلبوم هم برنامه ریزی کردم و مثل بقیه خواننده ها هدفم از آلبوم دادن، کنسرت گذاشتن و کسب درآمد در این راه خواهد بود.

- و حرف آخر؟

به عنوان حرف آخر هم از همین جا قول می دهم آلبومی بسیار متفاوت از من خواهید شنید و شاید کمی مغرورانه باشد اما این آلبوم می تواند حتی انقلابی در موسیقی این روزهای ما ایجاد کند.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته شنبه, 05 اسفند 1396 13:05

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

پویا سالکی ایرانمجری09120588505

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top