Menu
بهراد خرازی بهراد خرازی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

 بهراد خرازی بازیگری است که با مجموعه مجید دلبندم و سیب خنده چهره شد.این بازیگر که این روزها در لوکیشنی در منطقه اوین مشغول بازی در فیلم شاهزاده و گداست

بهراد خرازی درباره کم کاری این سال هایش گفت: کم کار نبودم.از ایران رفته بودم. پنج سال برای تحصیل به روسیه  رفتم و سینما خواندم و برگشتم.

وی درباره اولین کار تلویزیونی اش اظهار داشت: همه فکر می کنند اولین کار من مجید دلبندم بوده اما قبل از آن در مجموعه سیمای اقتصاد بازی داشتم.البته این مجموعه با سیمای اقتصاد ما که دهه شصت پخش می شد فرق دارد و عنوان برنامه ای است که دهه هفتاد از تلویزیون پخش می شد.در این برنامه در بخش نمایشی استاد و دخترش بازی داشتم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی سیب خنده درباره نقشش در این کار گفت: نقش خواستگار خانواده ای را دارم که حمید لولایی پدر این خانواده است. شاهزاده و گدا فیلمی طنز آمیز است که کمدی موجود در آن، کمدی موقعیت است و حتم دارم کار جذابی از کار در خواهد آمد..

بهراد خرازی در پایان درباره بازی ها و فعالیت های این روزهایش گفت: فیلم تلویزیونی زیر نیم کاسه را با سید وحید حسینی کار کردم. با امین امانی کارگردان سریال پنج دری هم در این سریال کار کردم و این روزها هم در سالن مشایخی مشغول تئاتر مونوپولی در چهار راه حوادث آقای سیروس ابراهیم زاده هستم.

بهراد خرازی متولد ۱ فروردین ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است با مجموعه مجید دلبندم و سیب خنده چهره شد، او مدت هاست در کار تلویزیونی و سینمایی دیده نمیشد، مدتی برای ادامه تحصیلات به روسیه رفت و ۵ سال در این کشور سکونت داشت، بازگشت او با بازی در چند کار تئاتری و سینمایی همراه بود که باید بزودی شاهد کارهای جدیدی از او باشیم

اولین کار و مجید دلبندم

وی درباره اولین کار تلویزیونی اش اظهار داشت: همه فکر می کنند اولین کار من مجید دلبندم بوده اما قبل از آن در مجموعه سیمای اقتصاد بازی داشتم البته این مجموعه با سیمای اقتصاد ما که دهه شصت پخش می شد فرق دارد و عنوان برنامه ای است که دهه هفتاد از تلویزیون پخش می شد در این برنامه در بخش

حتما بخوانید :   عکس های دیده نشده پگاه آهنگرانی + زندگینامه پگاه آهنگرانی

نمایشی استاد و دخترش بازی داشتم او فارغ التحصیل رشته سینما از روسیه است   بهراد خرازي بازيگري كه در مجموعه هاي تلويزيوني خاطره انگيز «مجيد دلبندم» و«سيب خنده» بازي داشته است، بعد از سال هايي كه از عرصه بازيگري فاصله گرفت، طي يك سال اخير دوباره مشغول به فعاليت در عرصه بازيگري شده است و فيلم«دست نزن جيزه» از جمله كارهاي اخير او بود. وي از بازيگران مجموعه در حال ساخت «معماي شاه» است.

او درباره آخرين فعاليت هاي تلويزيوني اش مي گويد: «در حال حاضر درگير حضور در سريال«معماي شاه» به كارگرداني آقاي ورزي هستم. در اين سريال نقش يك ساواكي به نام بهمن نادري پور را بازي مي كنم. همچنين به تازگي بازي در فيلمي به كارگرداني آقاي رضا حيدري براي شبكه قرآن را شروع كردم. ژانر و نقش من در اين فيلم كمدي است».

او در ادامه از معيارش در پذيرش نقش ها توضيح مي دهد:«گرچه بعد از مدتها كه از فضاي بازيگري و فاصله گرفتم، به اين حرفه بازگشتم، اما هنوز هم سعي مي كنم هر كاري را نپذيرم ، يعني بدانم كه در ايفاي آن نقش توانا هستم. عامل ديگري كه در پذيرش نقش برايم اهميت دارد ميزان تأثير گذاري نقش در كل داستان است». وي در پايان از علل غيبت و حضورش در برخي كارهايي با كيفيت معمولي مي گويد:«خوب مدتي كه خارج از كشور بودم و از فضاي بازيگري فاصله گرفتم ، در حال حاضر هم با توجه به معيار هايي كه توضيح دادم،كمتر كاري به من پيشنهاد شده كه بتوانم آن را بپذيرم،اما در كل كارهاي خوبي توليد نمي شد و كيفيت ها پايين آمده در نتيجه حضور بازيگر را در كارهاي شاهكار نخواهيم ديد، اما به طور مثال وقتي كاري مثل معماي شاه ساخته مي‌شود و به بازيگر پيشنهاد مي‌شود قطعاً بازيگر در كار حضور پيدا مي‌كند و پيشنهاد را با رغبت مي پذيرد».


کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

 

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top