Menu

گروه هوروش بند

گروه هوروش بند گروه هوروش بند باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

گروه هوروش برای اولین بار در سال 1395 توسط تنظیم کننده مطرح کشور تاسیس شد. در این گروه مدیریت اجرایی بر عهده حمید فریزند بوده و تنها خواننده هوروش بند نیز کسی نیست جز مهدی دارابی . تیم هوروش بند با ترانه ای به اسم به یاد تو می افتم اولین بار شنیده شد و هواداران بی شماری رو بدست آورد . تا الان 7 قطعه رسمی با مجوز اداره ارشاد و فرهنگ از هوروش بند پخش شده و آلبومشان نیز در سال 96 قراره پخش بشه. شایان ذکر هست تمام اشعار و ملودی های این گروه رو هم آرش عدل پرور و مسیح بر عهده دارند.

مسعود جهانی در ارتباط با سبک موسیقی گروه «هوروش» گفت: تلاش کردم در قطعه اول این گروه فضای موسیقی اصیل را با موسیقی هیپ هاپ تلفیق کنم، تلفیقی که صرفاً یک اسم یا عنوان نیست و مخاطب با شنیدن اولین قطعه جلب آن می‌شود. محوریت این قطعه فقط روی ترانه نیست ولی به گونه‌ای کار را تولید کرده‌ایم که موسیقی و ترانه مکمل هم باشند و خواننده موسیقی و ترانه را همزمان روایت می‌کند.

حمید فریزند مدیر تولید گروه «هوروش» فعالیت این گروه را گسترده و ادامه دار توصیف کرد: قطعه «یاد تو می‌افتم» اولین اثر رسمی «هوروش بند» است و به تازگی مجوز انتشار آن را نیز دریافت کرده‌ایم. به طور حتم فعالیت این گروه به مدیریت مسعود جهانی ادامه دار خواهد بود و آلبوم آن نیز سال آینده منتشر می‌شود. مهدی دارابی در این گروه و به عنوان خواننده فعالیت می‌کند که این اتفاق در همین قطعه اول هر آنچه که ما و مخاطبان جدی موسیقی از «هوروش» انتظار داریم را فراهم می‌کند.

هوروش‌بند یکی از گروه‌هایی بود که در تابستان پر خبر 96 به استیج راه پیدا کرد و شهریورماه چهار اجرا در تهران داشت اما این گروه داستان متفاوتی نسبت به سایر خواننده‌ها دارد. «مسعود جهانی» یکی از تنظیم‌کننده‌های جوان موسیقی است که طی چند سال اخیر با خوانندگان مختلفی همکاری موفقی انجام داده است. او به نوعی عضو اصلی یا سرپرست هوروش‌بند است. سال گذشته این تنظیم‌کننده به همراه «مهدی دارابی» گروه هوروش را تشکیل می‌دهد. اما مهدی دارابی پیش از فعالیت در قالب این گروه به همراه مسعود جهانی سابقه خوانندگی داشت و هوروش اولین تجربه او در این زمینه محسوب نمی‌شد. مهدی دارابی در روز 18 خرداد سال 1392 سه قطعه «ازت خاطره دارم»، «به من سر بزن» و «تو حالت ناخوشه» را به صورت همزمان منتشر کرد و این آثار اولین تجربه جدی او در عرصه موسیقی بود. دارابی که آن زمان با چهره و لحن و فضای موسیقایی متفاوتی فعالیت می‌کرد در ادامه قطعاتی نظیر اگه نباشی، منو دس ننداز و نشد و… را منتشر کرد. آثار شخصی مهدی دارابی در آن زمان برایش بازخورد چندانی نداشت اما شرایط این خواننده از سال گذشته تغییر کرد. او با فضایی کاملاً متفاوت در کنار مسعود جهانی قرار گرفت و آنها به سراغ تلفیق موسیقی هیپ هاپ و سنتی و پاپ و حتی جَز رفتند و با استراتژی دقیقی از لحاظ محتوایی کارشان را شروع کردند. «یاد تو می‌افتم» اولین قطعه آنها بود که زمستان 95 منتشر شد. آنها در ادامه قطعات «مجنون» و «آخر منو به باد داد» را به مخاطبانشان ارائه کردند اما اتفاق ویژه برای هوروش در قطعه «به کی پُز میدی؟» رخ داد. آهنگی توانست دایره شنوندگان این گروه نوپا را گسترده‌تر کند و مسیر را برای برگزاری کنسرتشان هموارتر کرد. «ماه دلم»، «عاشقم»، «خنک شد دلت» و «فاصله نه» سایر کارهای آنها تا شهریور 96 بود. نکته دیگر درباره هوروش این است که این گروه علاوه بر تولید محتوا برای خودش، تأمین‌کننده کلام و موسیقی چهره‌های مختلف بازار هم هست و به عبارت دیگر این گروه شامل چند تولیدکننده است که در کنار هم جمع شده‌اند.

گروه هوروش بند

آخرین بار تغییر یافته شنبه, 25 آذر 1396 15:05

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top