Menu

داریوش ارجمند

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

روع فعالیت سینمایی با فیلم گفته به زیر سلطه من آیید به عنوان نویسنده و کارگردان در سال ١٣٦٢.
با بازی در فیلم ناخدا خورشید ساخته ناصر تقوایی به سینما آمد و با دریافت سیمرغ بلورین بهتری بازیگر نقش اول مرد از پنجمین جشنواره فیلم فجر جای خود را به عنوان یک بازیگر خوب و قابل قبول تثبیت کرد.

فارغ التحصیل رشته تاریخ و جامعه شناسی از دانشگاه مشهد در سال ١٣٥١.

فوق لیسانس تاتر و سینما در سال ١٣٥٣.
کارمند وزارت فرهنگ و هنر در سال ١٣٤٩.
فعالیت در سینمای آزاد مشهد در سال ١٣٥٢.
شروع فعالیت سینمایی با فیلم گفته به زیر سلطه من آیید به عنوان نویسنده و کارگردان در سال ١٣٦٢.
با بازی در فیلم ناخدا خورشید ساخته ناصر تقوایی به سینما آمد و با دریافت سیمرغ بلورین بهتری بازیگر نقش اول مرد از پنجمین جشنواره فیلم فجر جای خود را به عنوان یک بازیگر خوب و قابل قبول تثبیت کرد.
در دهه شصت بازیهای ماندگاری از خود به جای گذاشت:

نام اصلی: داریوش

نام خانوادگی اصلی: ارجمند

سمت (در بخش های):  بازیگران،صحنه و لباسروع فعالیت سینمایی با فیلم گفته به زیر سلطه من آیید به عنوان نویسنده و کارگردان در سال ١٣٦٢.

فارغ التحصیل رشته تاریخ و جامعه شناسی از دانشگاه مشهد در سال ١٣٥١.

فوق لیسانس تاتر و سینما در سال ١٣٥٣.
کارمند وزارت فرهنگ و هنر در سال ١٣٤٩.
فعالیت در سینمای آزاد مشهد در سال ١٣٥٢.
شروع فعالیت سینمایی با فیلم گفته به زیر سلطه من آیید به عنوان نویسنده و کارگردان در سال ١٣٦٢.
در دهه شصت بازیهای ماندگاری از خود به جای گذاشت:

نام اصلی: داریوش

نام خانوادگی اصلی: ارجمند

سمت (در بخش های):  بازیگران،صحنه و لباس

برای اطلاعات بیشترو دعوت از داریوش ارجمند با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top