Menu

احمد پورمخبر

ایران مجری:احمد پورمخبر ایران مجری:احمد پورمخبر باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

احمد پورمخبر

تاریخ تولد : 1319

محل تولد : تهران، محله گلوبندک

تعداد فرزند : 2 پسر و 2 دوختر

بیوگرافی از زبان خودش :احمد پورمخبر: می خواهم آلبوم بیرون بدهم؛ آمدیم زد و آلبوم من هم گرفت سایت خبری ایران: احمد پور مخبر، بازیگر مسن و بامزه فیلم « زن ها فرشته اند» در گفت وگو با «همشهری خانواده» درباره نحوه شروع کار بازیگری اش گفته است: پسرم می خواست بازیگر شود.

من با پسرم رفته بودم تا او برای بازیگری تست بدهد ولی آقای عطاران من را دید و چون نقش یک پیرمرد هم داشت، من را برد دفترش تست گرفت و قبول شدم.

محمد رضا پسر ٢٠ ساله پورمخبر نیز در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب نشدنش ناراحت نشده است، این گونه پاسخ داد: باور کنید من بیشتر خوشحال شدم که پدرم به جای من بازیگر شد.

چون دیدم یک آدم حتی در ٧٠ سالگی هم می تواند به موفقیت برسد.احمدپور مخبرگفته است قبل از این که بازیگر شود، در یک سوپر مارکت کار می کرده و الان هم چند شعر و آهنگ سروده و ساخته است و می خواهد آلبوم بیرون دهد.

او در اظهار نظری جالب عنوان داشته است: عمر دست خداست. آدم تا زنده است، باید امید داشته باشد. آمدیم زد و آلبوم من هم گرفت. برای خداکاری ندارد. اوستا کریم بزرگ است.

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از احمد پورمخبر با تلفن همراه باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ایران مجری:احمد پورمخبر باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top