Menu

سونیا پوریامین

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

سونیا پوریامین در ۱۲ بهمن ۱۳۴۱ متولد شد. او مجری و تهیه‌کننده صدا و سیماست و در رشته پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده است. او ۷ سال سردبیر ماهنامه سروش بانوان بود و آخرین شماره را در ۸۷ منتشر کرد و نشریه متوقف شد! همچنین وی در گذشته سردبیر و مدیر مسئول مجله‌ی «دنیای زنان» و مجله‌ی «آشپز باشی» هم بوده است.

سوابق :     - کارگردان                 هواشناسی، شبکه دو

– بازیگر

فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو           کارگاه خصوصی من، شبکه دو              فیتیله دو، شبکه دو، سال تولید: ۱۳۹۰

– دستیار کارگردان

فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو

- برنامه ریز

سونیا پوریامین در ۱۲ بهمن ۱۳۴۱ متولد شد. او مجری و تهیه‌کننده صدا و سیماست و در رشته پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده است. او ۷ سال سردبیر ماهنامه سروش بانوان بود و آخرین شماره را در ۸۷ منتشر کرد و نشریه متوقف شد! همچنین وی در گذشته سردبیر و مدیر مسئول مجله‌ی «دنیای زنان» و مجله‌ی «آشپز باشی» هم بوده است.

سوابق :     - کارگردان                 هواشناسی، شبکه دو

– بازیگر

فیتیله جمعه تعطیله، شبکه دو           کارگاه خصوصی من، شبکه دو              فیتیله دو، شبکه دو، سال تولید: ۱۳۹۰

– دستیار کارگردان

- برنامه ریز

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top