اجاره و نصب کرین فیلمبرداری سالن و فضای باز    خدمات- مجالس و مراسم

اجاره و نصب کرین فیلمبرداری ایرانمجری

و ملزومات  فیلمبرداری اعم از نور ،صدا و دوربین فیلم برداری و عکاس

نصب کرین در سالن و فضای باز و ارسال به سراسر ايران

به نظر ما عکاسی و فیلبرداری قبل از اینکه شغل باشد ،یک هنر است . لطفا قبل از هر گونه سفارش نمونه های عکس و فیلم ما را در آرشیو کاری ایرانمجری ببینید و تمایز را ببینید.


بسیار مهم است در چه زمينه اي کار مي کنيد و مهم تر اینکه  حق شماست بهترين کيفيت تصويري را داشته باشيد.

اجاره کرین فیلم برداری  6 متری /کرین 9 متری / کرین 12 متری(دو موتوره) به همراه مانيتور ، ريموت كنترل ركورد - پاوز ،  زوم این -  زوم بك  و  جوي استيك

كنترل حركات پن و تیلت 360 درجه با سرعت متغیر و دلخواه
بر این باوریم ؛ بهترین تصاویر همیشه به دست بهترین اپراتورهای حرفه اي  بدست خواهد آمد.

 علاوه بر کرین  شما می توانید  دوربين های  FULL HDو XD با قابليت ضبط روي RAM و يا نوار DV را نیز سفارش دهید.
همچنین شما می توانید برای سالن های کوچک و متوسط  با اجاره کرین پروجیپ لیبک ( 3 متری) به همراه اجاره انواع دوربین فیلمبرداری و عکاسی ؛ یک بسته فوق العاده استثنایی در کیفیت و قیمت را به خدمت بگیرید.

با اجاره کرین دیگر لزومی به پرداخت کرایه حمل و نقل و هزینه مازاد دستمزد برای سوار کردن و باز کردن کرین نخواهید داشت. کارگزاران ما سه ساعت قبل از شروع مراسم ،کرین را آماده سرویس دهی تحویل خواهند داد.

موسسه ایرنمجری همزمان قادر به تدارک پنج ست کرین در اندازه های متفاوت و به طور همزمان می باشد و هر زمان و در کوتاهترین زمان  قادر به ارسال  کرین و اپراتور حرفه ای  می باشد.

همچنین نمایندگی های موسسه در تامین اقلام فیلم برداری از جمله کرین در بعضی از استان ها و یا استان همجوار ، می توانند هزینه حمل و نقل شما را کاهش دهد.

دیگر خدمات مرتبط در زمینه  فیلم برداری  حرفه ای به قرار ذیل است:

یک تیم حرفه ای و متخصص را با رزومه کاري مشخص  را به همکاری دعوت کنید تا با کمترين هزينه و تضمين کيفيت کار با خیالی آسوده و آرامشی بی نظیر ، نکات برجسته رویداد خود را واضح تر و نکات ضعف رویداد را بپوشانید. این تخصص ماست.

علاوه بر موارد بالا :

 چنانچه در تامین هزینه ها دچار مشکل هستید و به کیفیت خوب می اندیشید  با اجاره کرین فیلمبرداری سه متری مخصوص مراسم ها و سالن های کوچک  و دارای مونیتور LCD  هنوز می توانید امیدوار به یک کیفیت ایده آل باشید.

مزایای این کرین :

  1. قابلیت حمل آسان و فوری
  2.  نصب آسان در کمتر از 15 دقیقه
  3.  امکان چرخش در زاویه 350 درجه ای
  4. دارای مانیتور و حرکات در تمام جهات
  5.  کابل مخصوص جهت کنترل دوربین
  6.  وزن سبک و جابجایی آسان
  7. امکان تیلت و پن موتری در چند سرعت
  8. قابلیت تنظیم  دور بین با ریموت کنترل
  9. قیمت تمام شده ارزان تر نسبت به کرین بزرگ

جهت همکاری با تیم فیلم برداری موسسه و اجاره کرین با ما تماس بگیرید. حد اقل کاری که از عهده ما بر می آید مشاوره رایگان است تا شما بتوانید تصمیم درستی در خصوص ثبت رویداد خود انجام دهید. این طمینان به شما داده خواهد شد ما در حفظ و نگهداری ارزش برند ایرانمجری ، صمیمانه ترین همکاری را با حرفه ای ترین همکاران خود تقدیم شما خواهیم کرد.

تلفن  همراه : 09128239105


برچسب ها : اجاره کرین - اجاره کرین فیلمبرداری - قیمت کرین فیلمبرداری - اجاره تجهیزات فیلمبرداری - اجاره دوربین فیلم برداری - اجاره دوربین فیلمبرداری