iranmojribashgahباشگاه مجریان و هنرمندان - خدمات استودیو ماه نقره ای

مشاور و مجری خدمات حرفه ای فیلمبرداری و عکسبرداری 

 در برپایی کنفرانس ها ، اجلاس ها ، همایش ها ، سمینارها ، کنگره ها ، کارگاه های آموزشی ، نمایشگاه ها 

غرفه های نمایشگاهی ، فیلمبرداری و عکسبرداری هوایی.

 

تیم فیلم برداری ایران مجری 

با بیش از دو دهه فعالیت جهت مشاوره و ارائه مناسبترین و كارآمدترین سرویس ها در برگزاری كلیه مجامع بین المللی، ملی، علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری و تخصصی با بهره گیری از پیشرفته ترین امكانات صوتی و تصویری، استودیو تخصصی مونتاژ و افراد متخصص و متعهد.

این استودیو با استفاده از نورپردازی های دقیق، ایجاد صدای مناسب، انتقال تصاویر ویدئویی و کامپیوتری با کیفیت عالی، محیطی را بوجود آورده که بوسیله آن مدعوین، احساس راحتی و تمرکز بیشتری داشته و از مطالب ارائه شده استفاده کافی را ببرند.
همچنین مدیریت دقیق در اجرای برنامه و هماهنگ بودن عوامل اجرایی مراسم از شاخص های مهم این تیم به شمار میرود.

 

امكانات و قابلیتها:

 

گواهینامه 9001:2008 ISO استودیو ماه نقره ای

 

فیلم برداری همایش

 

استودیو ماه نقره ای با دامنه کاری فیلمبرداری، عکسبرداری، صدابرداری، مونتاژهای زنده و همزمان، ساخت دی وی دی های چند زبانه و چند رسانه ای، ساخت تیزر و ویدئو کلیپ های تبلیغاتی در راستاي مسئوليت پذيري اجتماعي و به منظور دستيابي هر چه بيشتر به رضايت مشتري و توسعه پايدار، اقدام به استقرار و پياده سازي نظام مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد 9001:2008 ISO نموده است و بهبود مستمر را سرلوحه كار خود قرار داده و با تبعيت از قوانين و مقررات و الزامات مرتبط با فعاليتهاي شركت اهداف و استراتژي خود را تحت عنوان افزایش رضایت مشتری اعلام ميدارد.

در این راستا آقای سید داود شاکری به عنوان مدیر تیم فیلم برداری  با گذراندن دوره های مربوطه موفق به اخذ گواهینامه های دوره آموزشی مبانی، مستند سازی و ممیزی داخلی 9001:2008 ISO گردیده اند.

برای سفارش و هماهنگی جهت انجام خدمات فیلمبرداری و عکسبرداری و جهت کسب اطلاعات بیشتر به صورت تلفنی، فاکس و یا ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید.

همراه : 09128239105